Mobil Oyunlarda Başarılı Olmak İsteyenlere Öneriler  

Mobil oyunlar günümüzde mobil desteği bulunan cihazlarda oldukça yaygın oynanmaya başladı. Hatta oldukça keyif verdiğini söylemek mümkündür. Bunun nedenleri arasında ekranı enlemesine tutarak oynanma kolaylığını ve rahat hareket ederek oynanmasınıdır. En önemlisi de mobil cihazların yüksek oyun kaldırma kapasitesinin bulunmasıdır

Mobil Oyunlarda Başarılı Olmak İsteyenlere Öneriler  

Mobil Baba farklı alanlarda ki oyunları barındırır. Savaş, futbol, araba yarışı ve strateji oyunları oynayarak oldukça keyifli zaman geçirmenizde yardımcı olur. Her oyunun kendine göre farklı bir özelliği bulunur. Mobil baba sayesinde istenilen oyunu indirebilirsiniz. 

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme Nedir?

PUBG mobile, BP, UC ve birçok çeşide sahip olan oyunlar için para birimlerine sahip olmak gerekir. Bunu karşınızda ki dostunuza ve tanımadığınız birisine gönderebilirsiniz. PUBG mobilde nasıl nakit para hediye gönderebilmeniz bazı durumlarda işinize yarayarak size avantaj sağlayabilir. PUBG mobile arkadaşa UC gönderme bu tarz oyunlarda artık kolay yapılıyor. Ana sayfa üzerinde bulunan sol kısımda ki oka dokunarak bu işe başlayabilirsiniz. 
Orada hangi arkadaşınıza göndereceksiniz o kişiyi seçin. Daha sonra hediye gönder seçeneğini tıklayın. Hediye göndereceğiniz UC ya da BP miktarının karşılığında size gelen simgelerin listesi çıkacaktır. Hediye yollamak istenilen nakit türünün miktarı seçilir. Özel bir mesajınız bulunuyorsa yazabilirsiniz. Daha sonra ‘’Give’’ düğmesine tıklayarak gönderim yapabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi  Nasıldır? 

Bu tarz oyunlar mobil cihazlarda oldukça keyif verici bir durumda oynanıyor. Cihazınızın işletim sisteminin yüksek olması bu tarz oyunları kapasite ve görüntü bakımından kaldırmayı sağlar. PUBG mobile UC hilesi tüm dünya’da herkesin UC kazanması için tasarlanandı. Pubg mobile UC hilesi sayesinde şimdiye kadar ki hazırlanan tün pubg hilelerinden farklıdır. 
Üstelik ücretsiz olarak UC kazanmanızı sağlayabiliyor. PUBG hilesi, hesabınıza gönderilmek üzere BP ve UC üretir. Üretilen veriler ise, arka kısımda ki algoritma ile beraber işlemlerden geçiş yapar. Kullanıcı adınızı veya oyunda bulunan İD numaranızı veri tabanınızı otomatik bularak hesabınıza eklemiş olur.  PUBG mobile UC hilesi için tek yapmanız gereken hesabınıza gönderim yapacağınız miktarın seçilmesidir.